O nas

Jesteśmy zespołem architektów, który twórczo myśli o przestrzeni, stawiając sobie za cel jak najbardziej efektywne nagięcie jej do indywidualnych potrzeb i wymagań zamawiającego, przy jednoczesnej dbałości o to, by do każdego z miejsc wnieść nową, niepowtarzalną jakość. Działamy w szeroko rozumianym obszarze projektowania wnętrz i architektury, zarówno mieszkaniowej, jak i komercyjnej. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, tworzymy wyjątkowe projekty i znajdujemy najlepsze rozwiązania techniczne, funkcjonalne i materiałowe. Stacjonujemy w Krakowie, jednak realizujemy projekty na terenie całego kraju.

Olga Sajnóg - Dąbek

W 2008 roku zdobywała praktykę zawodową w Hootsmans Architectuurbureau w Amsterdamie, a następnie kontynuowała rozwijanie swoich kompetencji w krakowskich pracowniach architektury wnętrz i producentów mebli.
Niezależnie od stylu i przeznaczenia wnętrza w pracy projektowej poszukuje harmonii i funkcjonalności, przywiązując dużą wagę do wysublimowanego detalu. Uwielbia stylistykę lat 50/60', świetnie odnajduje się w skandynawskim minimalizmie, stawia na naturalne materiały.

Ewelina Ziółkowska - Jacyków

Architekt z uprawnieniami budowlanymi w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich biurach projektowych oraz jako project manager przy inwestycjach deweloperskich.
Hołduje zasadzie, że rzetelna wizja lokalna i wywiad na budowie są podstawą dobrego projektu. Znacznie wyżej niż nachalnie dekoratorstwo, ceni funkcjonalność i rozwiązania dostosowane do ergonomii życia klienta.

Gaweł Jacyków

Architekt z wieloletnim doświadczeniem, zawodowo zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych wizualizacji 3d oraz animacji. W SPOIWO studio wykonuje dokumentację fotograficzną naszych realizacji i produktów, współtworzy dział design jako jego mocny filar oraz pomaga w realizacji wizualizacji fotorealistycznych.